CzaroMarownik 2018

CzaroMarownik 2018

Pierwszy raz podjęłam się dość nietypowej recenzji, gdyż nie o książce chce wam opowiedzieć a o kalendarzu. Najważniejsze w nim jest to, że został stworzony dla kobiet przez kobiety. No bo kto nas lepiej zna i rozumie jak nie druga kobieta? :)

Ja otrzymałam wersję elektroniczną i z całego serca chcę oznajmić, że nie mogę się doczekać, aż w moje ręce trafi egzemplarz papierowy. Jestem pewna, że będę go głaskać i całować :)
W „CzaroMarowniku” znajdziemy klasyczny kalendarz książkowy, podzielony na każdy dzień roku, dzięki czemu będziemy mieć mnóstwo miejsca na ważne zapiski. Znajdziemy też informacje o imieninach oraz cytaty dnia.

Świetnym pomysłem jest horoskop na cały rok dla każdego znaku zodiaku, a wydaję mi się, że czyta go każda kobieta. W „CzaroMarowniku” znajdziemy wiele przydatnych informacji i porad np.” 10 rzeczy, które musisz mieć w szafie” czy też „Jak rozpoznać naturalne kosmetyki”. A może nie wiesz jakie połączenia produktów szkodzą naszemu zdrowiu? Właśnie tego wszystkiego dowiesz się, sięgając po ten specjalny kalendarz na 2018 rok.

Polecam z całego serca, aby każda kobieta zaopatrzyła się w „CzaroMarownik”, a na pewno nie raz okaże się niezbędny. Do tego wygląda bardzo elegancko, co cieszy oko i warto, żeby był w damskiej torebce. Możesz go zabrać do pracy, szkoły czy używać po prostu w domu.

Grupa Wydawnicza ILLUMINATIO dziękuję za egzemplarz recenzyjny.

CzaroMarownik 2018_FRONT_RGB_72dpi — kopia