Legimi - ebooki. Aplikacja dla książkoholików

Legimi – ebooki. Aplikacja dla książkoholików

Dziś przychodzę do was z recenzją aplikacji, która dedykowana jest dla wszystkich książkoholików. Jednak największe szczęście będą z niej czerpać te osoby, które cenią sobie wygodę i nie chcą nosić ze sobą wszędzie książek w tradycyjnym wydaniu. Dzięki Legimi możemy mieć dostęp do wszystkich powieści w wersji elektronicznej, gdziekolwiek jesteśmy.
Baza książek jest bardzo dobrze zaopatrzona i znajdziemy w niej książki z każdego gatunku literackiego, także wszyscy czytelnicy znajdą coś dla siebie.

Z racji tego, że uwielbiam czuć książkę w dłoni, nigdy nie zdecydowałam się na czytanie e-booków, jednak gdy otrzymałam dostęp do aplikacji i spróbowałam przeczytać, powieść w elektronicznej wersji, przekonałam się, że jest to bardzo przyjemne. Tekst jest bardzo przejrzysty i co najważniejsze nie bolą mnie oczy.

Po zalogowaniu się w aplikacji przejrzałam katalog dostępnych książek i pobrałam je na swoje konto i tak zaczęła się moja przygoda. Od tej chwili powieści towarzyszyły mi na każdym kroku.
W Legimi znajduję się nasza wirtualna biblioteczka, na której możemy tworzyć swoje półki, aby katalogować pobrane przez nas książki. Co ważne niepotrzebny jest nam dostęp do internetu, łączymy się z nim jedynie, gdy chcemy pobrać nowe tytuły.
Legimi zapisuję dla nas także, ile czasu poświęciliśmy na czytanie danego dnia, co dla prawdziwego książkoholika jest naprawdę przydatnym gadżetem.

Jestem bardzo zadowolona z aplikacji i korzystam z niej z przyjemnością. Dzięki niej przeczytałam książki, których nie miałam możliwości kupić czy wypożyczyć z biblioteki. Polecam wam Legimi i jeżeli lubicie czytać e-booki lub chcecie dopiero zacząć, to ta aplikacja świetnie się do tego nadaję. Kto wie, może zostanie z wami na dłużej :)

favicon512